Geri Ödeme ve İade Politikası

Genel Bakış

Satın alma işleminizden 15 gün içinde, kullanılmamış ve orijinal ambalajında ​​olan ürünlerinizi geri iade edin. Ancak, bozulabilir ürünler, özel veya sıhhi ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar iade edilemez. İade işlemi için lütfen satın alarak makbuzunuzu veya faturanızı gönderin.

İadeniz onaylandıktan sonra, geri ödemeniz en kısa sürede kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak yansıtılacaktır. Eğer geri ödemenizi almazsanız, bankanızla veya kredi kartı şirketinizle iletişim kurun. Eğer hala geri ödemenizi alamadıysanız, info@sempatihali.com Adresine başvurun iletişim geçin.

İade ve iade politikamız 15 gün sürmektedir. Satın alma işleminizin üzerinden 15 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadeye hak kazanabilmek için, öğenizin kullanılmamış ve aldığınız aynı durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır.

Çeşitli mal türleri iade edilmekten muaftır. Gıda, çiçek, gazete, dergi gibi bozulabilir ürünler iade edilemez. Ayrıca özel veya sıhhi ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri de kabul etmiyoruz.

Ek iade edilmeyen ürünler:

  • Hediye Kartları
  • İndirilebilir yazılım ürünleri
  • Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma kanıtı talep ediyoruz.

Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.

Yalnızca kısmi geri ödemelerin verildiği belirli durumlar vardır:

  • Açık kullanım belirtileri olan kitap
  • Açılmış CD, DVD, VHS kaset, yazılım, video oyunu, kaset veya vinil plak.
  • Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerle hasarlı veya eksik parçalar.
  • Teslimattan sonra 15 günden fazla iade edilen herhangi bir ürün

geri ödemeler

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade edilen ürününüzü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini size bildireceğiz.

Onaylanmanız durumunda iade işleminiz gerçekleştirilecek ve belirli bir gün içerisinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak kredi uygulanacaktır.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Ardından bankanızla iletişime geçin. Bir geri ödemenin yayınlanmasından önce genellikle bir işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen info@sempatihali.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Satış öğeleri

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. Satış öğeleri iade edilemez.

takaslar

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize info@sempatihali.com adresine bir e-posta gönderin ve öğenizi Kirazlı Mahallesi, Zübeyde Hanım Cd, 1183 Sk No: 2, 34210 Bağcılar/İstanbul adresine gönderin.

Hediyeler

Ürün satın alındığında ve doğrudan size gönderildiğinde hediye olarak işaretlenmişse, iadenizin değeri kadar bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen ürün tarafımıza ulaştığında, size bir hediye çeki gönderilecektir.

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediyeyi veren, siparişi size daha sonra vermek üzere göndermişse, hediyeyi veren kişiye bir geri ödeme göndereceğiz ve onlar iadenizi öğreneceklerdir.

nakliye iadeleri

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamalısınız:Kirazlı Mahallesi, Zübeyde Hanım Cd, 1183 Sk No: 2, 34210 Bağcılar/İstanbul.

Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekle sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Geri ödeme alırsanız, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşma süresi değişebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız, izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için adresinden bize ulaşın.

Shopping Cart
العربيةEnglishTürkçe