Patchwork Halı

Patchwork Halı
Patchwork kilim

El Dokuma Eskitme Patchwork kİLİM fiyat

Patchwork Halı
Patchwork Halı

El Dokuma Eskitme Patchwork Halı modeller

Eskitme El Dokuma Patchwork & Vintage

Patchwork Halı Nedir?

Tarihi asırlar öncesine dayanan kadim bir sanat olan “Kırkyama” adıyla ortaya çıkmış, geleneksel bir halı türüdür. Patchwork (Kırkyama) birçok kumaş parçasının birbirine uygun renk ve desenlerin birleştirilmesi ile oluşturulmuştur

Patchwork halı yıkanır mı?

El işçiliği ile üretilen Patchwork halılar yine el yordamı ile yıkanmalıdır. Teknolojik olarak üretilen türlerse üretici firma talimatnamesinde belirtildiği kurallar çerçevesinde yıkanmalıdır. Böylelikle halılarınız daha uzun ömrülü ve profesyonel bir temizlikten geçirilmiş olur

 
Yün kilim ,yıkarken aşırı ıslatmamaya özen gösterin. Gerekli miktarda suyu uyguladıktan sonra uygun yıkama sıvısını dökün. Çamaşır suyu katkılı olanlarından kaçının. Ardından yumuşak kıllı bir fırça ile köpürtün ve duru su ile hemen ardından müdahale edin.

Patchwork Halı Nedir ve Nasıl Dokunur?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus,Halı dokuma teknolojisinde belli bir standart gösteren halılar, diğer halılarla aynı şekilde üretilmektedir. Yumuşak, dayanıklı ve kullanışlı olmasının yanı sıra gerçekten ilginç bir yapıya sahip olan kilim modeli, model olarak karşımıza çıkıyor. 

Patchwork kilim nedir ve nasıl dokunur dediğimizde günümüz tezgahlarında en iyi sonuçları bu halı modellerinin gösterdiği görülmektedir. Odalarınızda farklı şekillerde kullanabileceğiniz kaliteli halı modelleri seçeneklerinin yanı sıra burada ürün tercihleriniz için gerçekten iyi sonuçlar görmeniz mümkün. luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Patchwork kilim Nedir ve Nasıl Elde Edilir?

Günümüzün standart halı dokuma teknolojisi ile birlikte, pek çok farklı model halıya ulaşmak ve onları elde etmek mümkündür. Ticari anlamda bir fırsat gibi gördüğümüz ürün seçenekleri ile birlikte, halı modelleri konusunda bu anlamda çok önemli çalışmalar en iyi sonuçların ortaya koymuştur. Ticari konuda bir fırsat ve üretim konusunda bir avantaj gibi gördüğümüz koşullarda, Patchwork kilim nedir evvela bu soruyu cevaplamak önemlidir.

Halı, çok geniş bir alanı kapsayan ev ürünlerinden biridir. Oldukça fazla tür, renk ve model ile sizlere sonsuz seçenek sunar. Bu noktada yapmanız gereken ihtiyaçlarınıza göre bir liste oluşturmak ve seçiminizi buna göre yapmaktır. İlk adım olarak istediğiniz ya da hayal ettiğiniz odanın görüntüsünü zihninizde oluşturabilir ve ardından halılar konusunda da evinizin ihtiyacına göre bir tercih yapabilirsiniz. Patchwork halılar da türlerine göre farklı kategorilere ayrılmıştır. Bunlardan biri de Patchwork el dokuma halılarıdır. Bu tür halılarda bazı zorluklar vardır. Bu yüzden eğer patchwork dokuma halısı tercih edecekseniz öncelikle iyi düşünmelisiniz. El dokuma halıları bilindiği üzere temizliği oldukça zor olan halılardan biridir. Bu yüzden eğer kalabalık bir aileye sahipseniz ya da salon gibi çok fazla kullanılan bir alana bu tür bir halı alacaksanız temizliğini de göz önünde bulundurmalısınız. Patchwork el dokuma halıları normal dokuma halılarından daha fazla çeşide sahiptir. Bu noktada herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Eğer temizliği konusunda herhangi bir probleminiz yok ise Patchwork El Dokuma Halılar oldukça mantıklı bir tercih olabilir. İnternet üzerinden konsept odalara bakarak sizler de kendinize ait farklı tasarımlı odalar hazırlayabilirsiniz. Bu konuda en iyi yardımcınız evinize alacağınız Patchwork el dokuma halıları olacaktır.

Sempati Halı

Firmamız 2005 yılında iş hayatına başlamıştır ve o tarihten beri Vintage, Patchwork ve Isparta halı toptan ve parekende üreticisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Genellikle başta Fransa, Amerika, Avustralya, Almanya, Dubai ve İngiltere olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır. 2015 yılından itibaren de yurt içinde kendi branşında toptan ya da parekende satış olarak iş yaşamında var olmaya devam etmektedir.

 

En az 40-50 yıllık olan ürünlerimiz Türkiye’nin çeşitli yerlerinden toplanarak bazı işlemlerden (traşlama, özel bir boya ile boyanma, vb.) sonra yeniden kullanıma hazır hale gelmektedir. Söz konusu işlemlerden sonra bazı halılar Vintage, bazıları ise istenilen şekilde kesilerek Patchwork denilen yapıya bürünür. Günümüzde çok tercih edilen bu halılar işlem görürken makine olmadan el işçiliğiyle yeniden yapılır. Böylece normalde özellikle yurt dışında çok pahalıya alabileceğiniz bu ürünlerin üreticisi biz olduğumuz için çok daha uygun fiyatlara alarak evinizde ya da ofisinizde yeni bir tarz oluşturabilirsiniz.

Shopping Cart